Bal karnawałowy klas pierwszych SP 5

W poniedziałkowe popołudnie 29 stycznia odbył się tak długo oczekiwany przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 5 bal karnawałowy. W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, księżniczek, kowbojów, duchów i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek. Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców dzieci mogły pobawić się ze szkolnymi kolegami, a także rodzicami i nauczycielami. Pląsy na parkiecie i wspólne zabawy wyczerpały siły tancerzy. Podczas krótkiej przerwy wszystkie dzieci udały się na poczęstunek przygotowany przez Rodziców w klasach. Pyszne przekąski i słodkości zregenerowały siły i można było dalej się bawić.

Wszystkim rodzicom, którzy przyczynili się do tego, że nasza wspólna zabawa karnawałowa udała się – serdecznie dziękujemy!