Dyskoteka andrzejkowa

Andrzejki to idealna chwila do wróżb i zabaw tuż przed nadchodzącym adwentem.

Z tej okazji 27.11.2019r. w Szkole Podstawowej nr 5 w Andrychowie odbyła się dyskoteka andrzejkowa.  Jak tradycja nakazuje na imprezie andrzejkowej nie zabrakło wróżb i zabaw przygotowanych przez Samorząd Uczniowski. Zabawy te cieszyły się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród starszych dzieci, jak  i najmłodszych uczestników imprezy, ponieważ  rozwijały wyobraźnię, pozwalały oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji. Muzyka wprowadziła biorących udział w imprezie w radosny nastrój, dzięki czemu wszyscy świetnie się bawili. Mimo zmęczenia zabawą, uczniowie zakończyli dyskotekę w doskonałych humorach.

W I części  dla klas I-II zabawę andrzejkową prowadziła Magdalena Maślanka – Bąk z firmy „Kolorowy Świat Animacji”.

Dyskotekę dla klas III, V  i VI  prowadził  Szymon Krzystoń – absolwent

Gimnazjum nr 2 w Andrychowie.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.