Podróż pociągiem klasy 2b do kina Helios w Bielsku-Białej na premierę „Toy Story 5” to idealny przepis na pełen emocji dzień. Po dotarciu do celu i krótkim spacerze, zanim jeszcze zasiedliśmy w kinowym fotelu, zrobiliśmy obowiązkową przerwę na coś słodkiego. Lokalne, rzemieślnicze lody były przepyszne!
„Toy Story 5” okazało się niesamowitą bajką o przyjaźni i dorastaniu, o życiu współczesnych dzieci wśród technologii i świetnej zabawie z przyjaciółmi.
Z pewnością była to dla nas wspaniała przygoda!
Opracowała: Iwona Smaza





