Jasełka i kolędowanie

W dniu dzisiejszym cała nasza społeczność szkolna uczestniczyła w Jasełkach przygotowanych przez klasy pierwsze. Pierwszoklasiści przygotowywali się z wielkim zaangażowaniem, pamiętając o powadze wydarzenia, jakim było przyjście na świat Zbawiciela.
Przedstawienie wprowadziło widzów w stan autentycznego przeżywania. Ciepłe, prosto z serc płynące utwory muzyczne stworzyły świąteczny klimat, a całości dopełniła piękna dekoracja. Kolejny raz Jasełka udowodniły, że w naszej szkole nie brakuje wspaniałych talentów. Na koniec uroczystości każda klasa zaprezentowała wybraną kolędę, którą mieliśmy okazję wspólnie śpiewać. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mieli okazję znów uczestniczyć w tak wyjątkowej uroczystości.

Opracowała: mgr Karina Piesko