Siła naszych marzeń – wycieczka klasy 7b

29 września 2023 r. uczniowie klasy 7b odwiedzili piękne miasto – Bielsko-Białą. Na dobry początek uczestnicy wycieczki obejrzeli w kinie film pt. „Siła naszych marzeń”, wzruszającą opowieść o rozwijaniu pasji i realizacji pragnień na przekór wszelkim przeciwnościom losu. Po seansie uczniowie udali się na bajkowy szlak spacerowy. Idąc pięknymi uliczkami miasta, siódmoklasiści podziwiali pomniki sławnych bohaterów z bajek powstałych w bielskim Studiu Filmów Rysunkowych. Na trasie pojawiły się więc postacie Bolka i Lolka, Reksia, Smoka Wawelskiego, szpiega z Krainy Deszczowców, Bartoliniego Bartłomieja, a także Pampaliniego i hipopotama.

Wycieczka zakończyła się na przepięknym Dworcu Kolejowym, skąd trochę zmęczeni, ale bardzo zadowoleni siódmoklasiści udali się w drogę powrotną.

Opracowała: mgr M. Lipowiecka