51 Rajd Zimowy po Ziemi Andrychowskiej

W piątek  9 lutego 2018r.odbył się 51 Rajd Zimowy po Ziemi Andrychowskiej organizowany przez PTTK. Wzięli w nim udział uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Andrychowie: klasa  IVa i oddziały gimnazjalne: IIIb, III c i IIId.

Trasa nie była długa. Wiodła od SP nr 5 przez Pańską Gorę, Rynek do Miejskiego Domu Kultury w Andrychowie.

Piękna zimowa aura zachwycała wszystkich uczestników. Kiedy młodzież dotarła do  mety z chęcią zjadła przygotowanego pączka i wypiła ciepłą herbatę.

Po posiłku przystąpili do konkursów. Uczniowie naszej szkoły świetnie zaprezentowali się we wszystkich konkurencjach:

Konkurs  Krajoznawczy – I, II i III miejsce.

Konkurs Piosenki Turystycznej- kl. IV a – III miejsce

Konkurs Pierwszej  Pomocy Przedmedycznej – I, II, III miejsce

Konkurs Darta – I miejsce

Dodatkowo, dzięki licznemu udziałowi uczniów, Szkoła Podstawowa nr 5 w Andrychowie zajęła I miejsce w całym Rajdzie.

Gratulujemy!