Wycieczka do Parku Rozrywki “Fantazja” w Andrychowie

W dniu 22.10 uczniowie klas pierwszych wybrali się na wycieczkę do Parku Rozrywki “Fantazja” w Andrychowie.

Głównym celem wycieczki była integracja uczniów oraz kształtowanie umiejętności współpracy w grupie. W trakcie pobytu w sali zabaw uczniowie doskonalili swoją sprawność ruchową, rozwijali zręczność oraz orientację przestrzenną. Dzieci korzystały z wielu atrakcji, takich jak: wspinaczka na konstrukcję, zjeżdżalnia, basen z kulkami, trampoliny. Każdy, kto poczuł zmęczenie, mógł skorzystać z zacisznego kącika, w którym można było odpocząć, pobawić się klockami i zabawkami edukacyjnymi.

Niezwykłą atrakcją było również spotkanie z Minionkiem, który zaprosił uczniów do wspólnej zabawy, a później pozował do pamiątkowych zdjęć.

Zabawie i radości nie było końca. Pełni niezapomnianych wrażeń i emocji wróciliśmy do szkoły. Pierwszoklasiści już nie mogą doczekać się kolejnej wycieczki.

Opracowała: Katarzyna Łysoń