Świat magii i wróżb w SP5

Dzień 30 listopada w naszej szkole przebiegał pod hasłem wróżb i zabaw andrzejkowych. Już od samego rana sale lekcyjne naszych najmłodszych uczniów zamieniły się w miejsca pełne czarów i magii. Każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością czekał na to, czego za pośrednictwem wróżb dowie się o swej przyszłości. Uczniowie z entuzjazmem przekłuwali więc papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii, losowali magiczne bileciki z nazwami zawodów przyszłości, szukali swojej szczęśliwej liczby czy poznawali symboliczne znaczenie ulubionego koloru. Katalog wróżb był niezwykle bogaty i każdy znalazł w nim jakąś przepowiednię dla siebie. Dzień wróżb zakończyliśmy taneczną zabawą na korytarzu szkolnym. Wszyscy wspaniale bawili się przy dźwiękach popularnych utworów muzycznych. Dziękujemy za wspaniały i pełen zagadek andrzejkowy dzień.