„Słoneczniki” – konkurs plastyczny świetlicy szkolnej

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny „Słoneczniki” zorganizowany przez świetlicę szkolną został rozstrzygnięty. Głównym celem konkursu, poza rozwijaniem wrażliwości przyrodniczej i artystycznej, było pogłębianie wiedzy na tematy różnorodności i piękna otaczającej nas przyrody. W pracach konkursowych uczniów widoczna była również inspiracja martwą naturą w postaci wazonów z kwiatami.

Z przyjemnością oglądaliśmy kreatywne pomysły młodych uczestników przelane na papier. Mamy nadzieję, że dzieci dalej będą rozwijać plastyczną twórczość. Takiej pomysłowości możemy im tylko pozazdrościć!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy uczniów do uczestnictwa w kolejnych konkursach organizowanych w naszej szkole.

I miejsce: Brunon Andryszak 1a

II miejsce: Nicieja Amelia 2a