Podchody po naszym mieście

Podchody to ponadczasowa gra, która łączy pokolenia. Bawiły się w nią dzieci kilkadziesiąt lat temu, z przyjemnością bawią się z nią również dziś. Ponadto skłania  ona do myślenia i główkowania, uczy współpracy w grupie i odpowiedzialności.

Uczniowie klasy II a i II b wykorzystując ostatnie dni szkoły, postanowili wybrać się właśnie  na „podchody” po naszym mieście.

Śmiechu i zabawy nie było końca. Dzieci wzajemnie zostawiały sobie wskazówki i zadania. Zajęcia na łonie przyrody pobudziły w nich ciekawość i poczucie łączności z naturą. Poza tym podchody to przede wszystkim wielka frajda!

Z przyjemnością i wielkim zaangażowaniem rozwiązywali każdą zagwozdkę. Był czas oczywiście na odpoczynek i posiłek, który smakuje najlepiej w terenie.

To był wspaniały dzień!

Opracowała: mgr Agnieszka Matejko