Wycieczka integracyjna

Korzystając z pięknej, jesiennej pogody uczniowie klasy VIIIa wraz z wychowawcą oraz panią Aliną Magierą wybrali się na pieszą wycieczkę z metą w Stanicy Hucuł w Sułkowicach.

Spacer i pobyt w ośrodku był wspaniałą okazją do integracji klasy, długich koleżeńskich rozmów oraz oderwania się od zajęć i powtórek przed egzaminem. Uczniowie wysłuchali wykładu na temat koni rasy huculskiej, dowiedzieli się kilku ciekawostek dotyczących hodowli koni i konkurencji związanych ze sportami konnymi. Chętni mieli okazję do przejażdżki pod opieką instruktora na koniu. Uczniowie grali w piłkę nożną, siatkową, korzystali z atrakcji na terenie Stanicy, wspólnie śpiewali, oczekując na kiełbaski z grilla. Zmęczeni ale doskonałych humorach wrócili do Andrychowa.

Opracowała: mgr Krystyna Fluder