UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Andrychowie

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

ODBĘDZIE SIĘ 1 WRZEŚNIA 2020r. (wtorek)

– godz. 8:00Uroczysta Msza Święta w Kościele Św. Stanisława BM,

– godz. 9:00 spotkanie uczniów klas VI i VII z wychowawcami klas w wyznaczonych salach lekcyjnych:

– kl. VIa- sala nr 31

– kl. VIIa- sala nr 30

– kl. VIIb- sala nr 29

Uczniowie wchodzą do szkoły wejściem bocznym (obok biblioteki). Po wejściu do szkoły odkażają  ręce i zachowują między sobą odległość min.1,5 m.

– godzina 9:30 – spotkanie uczniów klas IV z Dyrektorem Szkoły w sali gimnastycznej, a następnie z wychowawcami klas w wyznaczonych salach:

– kl. IV a – sala nr 33

– kl. IVb – sala nr 35

Uczniowie klas IV wchodzą do szkoły wejściem głównym.  Po wejściu do szkoły odkażają  ręce i zachowują między sobą odległość min.1,5 m.

– godzina 10.00 – spotkanie uczniów klas II i III z wychowawcami klas w wyznaczonych salach lekcyjnych:

1. IIa – sala nr 8
  2. IIb – sala nr 9
  3. IIc – sala nr 10
  4. IIIa – sala nr 14
  5. IIIb – sala nr 15
  6. IIIc – sala nr 16

Uczniowie klas II wchodzą do szkoły wejściem głównym, zaś uczniowie klas III – wejściem bocznym (obok biblioteki). Po wejściu do szkoły odkażają  ręce, zachowują między sobą odległość min.1,5 m.

Z uwagi na sytuację epidemiczną prosimy, aby rodzice nie przychodzili w tym dniu z dziećmi do szkoły.

– godzina 11.00 – spotkanie uczniów i rodziców uczniów klas I z Dyrektorem Szkoły w sali gimnastycznej,  a następnie z wychowawcami w wyznaczonych salach:

– kl. Ia – sala nr 6

– kl. Ib – sala nr 7

Uczniowie i rodzice wchodzą do szkoły wejściem głównym, po wejściu do szkoły odkażają ręce i zachowują między sobą  odległość min.1,5 m. Rodzice obowiązkowo zakrywają usta i nos.

Prosimy, aby uczniowie klas pierwszych przyszli pod opieką jednej osoby dorosłej.

Wioletta Kadamus

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5