Rok szkolny 2021/2022

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego – Martyna Kozłowska  kl. VIIIb – etap wojewódzki – opiekun mgr Aleksandra Migdałek


Olimpiada  Wiedzy o Społeczeństwie (MOWOS)- Lena Kokoszka kl. VIIIa, Lena Szmyd-Semko kl. VIIIa, Malwina Byrska kl. VIIIa – II etap – opiekun mgr Marcin Karło


Konkurs tematyczny „A jeśli ktoś nasz polski dom zapali” – 40. rocznica wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. Represje, opór, życie codzienne, skutki oraz reakcje międzynarodowe-  Błażej Bogunia kl. Va – etap rejonowy – opiekun  mgr Marcin Karło


Małopolski Konkurs Języka Polskiego – Anna Kłusek kl. VIIIb– etap rejonowy – opiekun mgr Krystyna Fluder


Małopolski Konkurs Języka Angielskiego – Sabina Potempa kl. VIIIb – etap rejonowy – opiekun mgr Aleksandra Migdałek


IX Ogólnopolskie Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii”

 Natalia Guzdek kl. VIIIa, Lena Szmyd – Semko kl. VIIIa – etap wojwódzki – opiekun mgr Krystyna Fluder


XXVIII Gminny Konkurs Ekologiczny

Zofia Zadora  kl. IV a – I miejsce – opiekun mgr Alina Magiera

Oliwia Mikołajek kl. I b –   III miejsce – opiekun mgr Katarzyna Łysoń


XXIX edycja Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnej  im. Jana Fujawy

Aleksandra Stopyra kl. IVa – II miejsce – opiekun mgr Katarzyna Kutkiewicz

Wiktoria Czapla kl. Vb – II miejsce- opiekun mgr Krystyna Fluder

Maja Matusiak kl. Vb –  wyróżnienie – opiekun mgr Krystyna Fluder


IV miejsceGminne Igrzyska Dzieci – Drużynowe Zawody Szachowe

Skład drużyny: Emilia Gawron, Kamil Karaś, Adrian Socała, Franciszek Madeja – opiekun: mgr Sławomir Nowak


VI Konkurs Malarstwa i Rysunku „Plamą i Kreską wędrujemy w świat naszych marzeń, bo one ważniejsze są od ziszczeń – Sen i nie sen”

Sabina Potempa kl.VIIIb –  III miejsce – opiekun mgr Elżbieta Krupnik


I miejsceGminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Koszykowej Dziewcząt 3×3

Skład drużyny: Justyna Malec, Milena Kołaczyk, Nadia Paciorek, Lena Szmyd – Semko, Łucja Porębska, Milena Młynarczyk- opiekun mgr Krzysztof Kubień


III miejsce –  Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce koszykowej 3×3 dziewcząt

Skład drużyny: Justyna Malec, Milena Kołaczyk, Nadia Paciorek, Lena Szmyd – Semko, Łucja Porębska, Milena Młynarczyk – opiekun mgr Krzysztof Kubień


Konkursu historyczny  „Rotmistrz Witold Pilecki – Bohater Niezłomny”

Błażej Bogunia kl. Va  – wyróżnienie – opiekun mgr Marcin Karło