Zimowa rywalizacja

Jednymi z najbardziej lubianych przez naszych uczniów zabaw są te, które dają możliwość rywalizacji. Na zajęciach świetlicowych 9 lutego uczniowie brali udział w „Zimowej rywalizacji”, podczas której rozwiązywali: krzyżówki, labirynty, łamigłówki oraz układali matematyczne domino. Ponadto dużym zainteresowaniem cieszyły się zadania polegające na znalezieniu różnic między obrazkami. Nie zabrakło również zajęć plastycznych pt. „Rzuć kostką i narysuj bałwana”, podczas których uczniowie rysowali tytułową postać z wykorzystaniem kostki i specjalnej karty pracy. Uczniowie świetnie się bawili i z niecierpliwością czekają na kolejne zajęcia, które przeprowadzimy wiosną („Wiosna – czas wspólnej zabawy”).

Opracowała: mgr Katarzyna Walczak