Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka to jedne z najpiękniejszych dni w roku, które kojarzą się z ciepłem, dzieciństwem i miłością.

25 stycznia 2024 roku w Szkole Podstawowej nr 5 w Andrychowie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowana przez uczniów klas I, a dzień później przedstawienie zorganizowali uczniowie klas III.

Dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w przygotowania do występu artystycznego. Uczniowie piosenkami, wierszami i tańcem dziękowali za cierpliwość, opiekę i poświęcony czas. Zaproszeni goście byli bardzo wzruszeni, a ukradkiem ocierane łzy świadczą o miłości i zadowoleniu z wnucząt, którzy na zakończenie obdarowali ich własnoręcznie wykonanymi prezentami.

W obchody Dnia Babci i Dziadka włączyli się również uczniowie klas II, którzy nagrali laurki multimedialne oraz napisali listy do ukochanych babć i dziadków.

Opracowała: mgr Anna Więckowska