KONKURS FOTOGRAFICZNO – JĘZYKOWY Z ANGIELSKIEGO „My town”

W październiku w Szkole Podstawowej nr 5 w Andrychowie odbył się szkolny konkurs fotograficzno-językowy “My town”. Zadanie konkursowe polegało na samodzielnym wykonaniu zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca w Andrychowie i wykonaniu prezentacji w Prezentacjach Google  z opisem naszego miasta w języku angielskim. Wydarzenie to cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród uczniów.

Jury przy ocenie prezentacji konkursowych brało pod uwagę zgodność z regulaminem i tematem konkursu, pomysłowość, oryginalność, samodzielność  oraz poprawność językową.

Skład Jury: mgr Mariola Babik, mgr Joanna Korzeniowska, mgr Sławomir Nowak. Autorzy trzech zwycięskich prac otrzymali  nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.

A oto laureaci:

I miejsce – Patryk Szmeil, klasa VIIb

II miejsce – Maja Golenia, klasa VIc

III miejsce – Kamil Karaś, klasa VIIa

Gratulujemy zwycięzcom. Życzymy dalszych sukcesów.

Opracowała: mgr Mariola Babik, mgr Joanna Korzeniowska