Wycieczka integracyjna klas pierwszych

Dnia16 października 2019r. uczniowie klas I wraz ze swoimi wychowawcami udali się na pierwszą w tym roku szkolnym wycieczkę integracyjną do Mini Zoo w Inwałdzie.

Celem wyjazdu było wzbogacenie wiadomości na temat dzikich zwierząt żyjących  w różnych rejonach świata oraz w naszym kraju.  Bezpośredni kontakt ze zwierzętami sprawił, że wiadomości zdobyte podczas wycieczki na trwałe zapiszą się w pamięci dzieci. Za największą atrakcję uczniowie uznali możliwość karmienia zwierzaków, ale także przejazd „ciuchcią”. Uczniowie mogli też pobawić się na placu zabaw.

Wyjazd okazał się nie tylko wspaniałym przeżyciem, ale również atrakcyjną lekcją przyrody.

Pobyt w Mini  ZOO dostarczył „pierwszakom”  wiele wrażeń i  radości. Dzieci wróciły do domów zmęczone ale za to bardzo szczęśliwe!