Wizyta Świętego Mikołaja w Szkole Podstawowej nr 5 w Andrychowie

6 grudnia jest dniem wyczekiwanym przez wszystkich, zarówno tych małych,  jak i dużych. To wyjątkowy dzień również dla uczniów  Szkoły Podstawowej nr 5  w Andrychowie, którzy z niecierpliwością czekali na gościa specjalnego. Po wielu lekcjach tematycznych i czasie poświęconym na dekorowanie sal lekcyjnych, dzieci doczekały się wizyty Świętego Mikołaja, który pojawił się w naszej szkole 6 grudnia 2019 r. z samego rana, tuż po dzwonku na pierwszą lekcję. Najmłodsi nie kryli podekscytowania.  Z czapkami mikołajowymi na głowach, miłymi słowami i uściskami powitali  Świętego Mikołaja. Oczywiście  tradycyjnie  Mikołaj upewnił się, czy uczniowie byli grzeczni. Po potwierdzeniu przypuszczeń, że tak, przystąpił  do wręczania prezentów. Dzieci z wypiekami na twarzach  i nieskrywaną radością przyjmowały upominki. Uczniowie mieli możliwość zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie ze Świętym Mikołajem.

Atmosfera w szkole tego dnia była magiczna, uczniowie chodzili uśmiechnięci, podśpiewując mikołajkowe piosenki.