Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Dnia 21.06.2018r. o godz.18:00 w Szkole Podstawowej nr 5 odbyło się uroczyste pożegnanie szkoły przez uczniów klas III gimnazjum, które rozpoczęło się tradycyjnym polonezem.
Dyrektor Halina Talar przywitała zaproszonych gości, rodziców i wszystkich uczniów. W swoim przemówieniu podziękowała rodzicom, władzom oświatowym, samorządowym i kościelnym za pomoc w realizacji różnorodnych przedsięwzięć.
Następnie pani dyrektor pogratulowała uczniom sukcesów w nauce, natomiast przedstawiciele rady rodziców wręczyli najlepszym uczniom nagrody – książki ufundowane przez rodziców. Po części oficjalnej nastąpiło przekazanie symbolicznego klucza do szkoły uczniom klas II gimnazjalnych, które w roku 2018/2019 zakończą naukę w gimnazjum oraz przedstawiono krótki program artystyczny – ORLIKI 2018. Ostatnim punktem programu było spotkanie w salach z wychowawcami i rodzicami uczniów.

Dnia 22.06.2018r. o godz. 9:00 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 dla uczniów klas II gimnazjalnych i IV Szkoły Podstawowej nr 5.
Uroczystość rozpoczęła przemówieniem Pani Dyrektor Halina Talar. Następnie pogratulowała uczniom, nauczycielom sukcesów w nauce oraz w różnych konkursach i wręczyła świadectwa z wyróżnieniem najlepszym uczniom. Rozdano także wiele nagród książkowych, które osobiście wręczyli rodzice. Wszyscy obejrzeli ciekawy program artystyczny przygotowany przez klasy czwarte szkoły podstawowej oraz taniec w wykonaniu najmłodszych uczniów z klas I a i Ib.
Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego Dorota Stańczak i Marcin Karło wręczyli tytuł „Klasy Roku” . Uczniowie otrzymali nagrody finansowe ufundowane przez rodziców.
Po spotkaniu w sali gimnastycznej uczniowie po raz ostatni spotkali się z wychowawcami w salach lekcyjnych, gdzie odebrali swoje świadectwa promocyjne i uśmiechnięci rozpoczęli tegoroczne wakacje.
Wszystkim życzymy słonecznych, udanych i bezpiecznych wakacji!
Do zobaczenia we wrześniu!

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018