Drodzy Uczniowie, Drodzy Rodzice

Po raz kolejny chcielibyśmy Was zaprosić do naszej zdalnej świetlicy. Codziennie postaramy się zamieszczać tutaj pomysł, który mamy nadzieję, pozwoli Wam aktywnie i twórczo spędzić czas naszej rozłąki. Pomysły te, nie są obowiązkowe, ale będzie nam niezmiernie miło, jeśli poświęcicie chwilkę na ich wykonanie. Zachęcamy Was do podzielenia się efektami Waszej pracy

Drodzy Rodzice- pragniemy poinformować Was, że pozostajemy do dyspozycji w razie potrzeby oraz wątpliwości.  W każdej chwili możecie się z nami skontaktować np. przez dziennik elektroniczny.

Trzymajcie się w zdrowiu, ślemy gorące pozdrowienia.

30.11.2020

Zajęcia świetlicowe

26.11.2020

Zakodowane andrzejki

25.11.2020

Dziś Dzień Pluszowego Misia – zapewne, każdy z Was posiada swojego ulubionego, ukochanego pluszowego misia. Każdy z nas w dzieciństwie takiego misia posiadał.
Dla chętnych dzieci krótki film : Jak samodzielnie zrobić misia.
Potrzebne materiały na pewno każdy z Was ma w domu. Możecie poprosić rodziców o pomoc.
Miłej zabawy

Praca plastyczna

Wróżby andrzejkowe

Zaklęcia do pary – zabawa

23.11.2020

Zapoznanie z Andrzejami i Katarzynami

Dzień kredki

UCZYMY SIĘ ŻYĆ W PRZYJAŹNI.

19.11.2020 r.

Asertywność

Dzień praw dziecka

18.11.2020