Przedszkolaki z Andrychowa z wizytą w Szkole Podstawowej nr 5

Dnia 16.01.2020r.  Szkołę Podstawową nr 5 w Andrychowie odwiedzili  uczniowie Przedszkoli nr 2, nr 3 oraz Publicznego Parafialnego Przedszkola im. św. Jana Pawła II w Andrychowie wraz z opiekunami.  „Niezwykłą podróż” rozpoczęli w sali gimnastycznej, w której powitała ich   pani Dyrektor Wioletta Kadamus. Następnie obejrzeli przedstawienie teatralne  na motywach baśni Hansa Christiana Andersena pt. „Dziewczynka z zapałkami”. W drugiej części spotkania przedszkolaki wzięły udział w zajęciach, podczas których miały okazję poznać swoich starszych kolegów oraz zobaczyć możliwości i zastosowanie robota edukacyjnego Dash.  Rozwiązywały również zagadki i rebusy, co sprawiło im wiele radości. Dzieci otrzymały pamiątkowe paszporty,  które miały podpisać imieniem lub narysować swój portret.

Z relacji przedszkolaków i ich wychowawców wiemy, że zarówno przedstawienie jaki i zajęcia dostarczyły im wielu miłych wrażeń.

Oto fotorealacja