Nasza przygoda z „Kinoszkołą” – rozpoczęta!

W miniony czwartek (22.11.) uczniowie klas I – II wybrali się do kęckiego Domu Kultury, aby uczestniczyć w Interdyscyplinarnym Programie Edukacji Medialnej „Kinoszkoła”. W ramach projektu dzieci wzięły udział
w prelekcji wychowawczej na temat: „Uwierzyć w siebie – co to oznacza i jak to zrobić?”, prowadzonej przez panią dr Joannę Skorek (autorkę całego projektu). Na zakończenie wszyscy obejrzeli film „Munio – strażnik księżyca”, w którym główny bohater (Munio) przekonuje się, jak ważna w życiu jest wiara w samego siebie, bo dzięki niej udaje mu się uratować świat.

Było to pierwsze z trzech planowanych spotkań, w którym uczestniczyli uczniowie z naszej szkoły. Kolejne wyprawy czekają nas w lutym i kwietniu.