Mikołaj w szkole:)

Mikołaj w szkole!

Chociaż za oknami brak śniegu nastrój świąteczny w Szkole Podstawowej Nr 5 w Andrychowie gości już od pierwszych dni grudnia.

6-go grudnia panuje u nas szczególny klimat, gdyż – zgodnie z tradycją – gościliśmy świętego Mikołaja. Dotarł on do szkoły z workiem pełnym słodkości i książek, co nasi uczniowie przyjęli bardzo entuzjastycznie. Mikołaj każdemu wręczył prezent osobiście. Dało to uczniom dużo radości i uśmiechów. Przejęte i uradowane buźki najmłodszych dzieci potwierdziły, że wierzą w Mikołaja i niecierpliwie go oczekują.

W tym wyjątkowym dniu „mikołajowe” czapki przyozdabiały głowy całej społeczności szkolnej. Fani MIKOŁAJA, czyli zachwyceni uczniowie klas I-szych zaprosili go na pożegnanie do wspólnego zdjęcia.