„Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy Dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory”

Dnia 22 grudnia 2017 r. w naszej szkole miał miejsce świąteczny apel dla klas szkoły podstawowej i gimnazjum, podczas którego uczniowie przybliżyli tradycje bożonarodzeniowe. Święta Bożego Narodzenia to te najbardziej ulubione przez wszystkich. To te, na które czekamy cały rok.

Uroczystość rozpoczęła Dyrektor Halina Talar, która przywitała Rodziców, Nauczycieli i uczniów oraz złożyła wszystkim zebranym świąteczne życzenia.

Klasy pierwsze z wychowawcami p. Marceliną Kolczyk i p. Edytą Kukułą zaśpiewały  kolędy „Pastuszek bosy” oraz „Skrzypi wóz”. Następnie wszyscy obejrzeli Jasełka przygotowane przez klasy IVa i IVb. Po przedstawieniu odbyło się wspólne kolędowanie, które wprowadziło w magiczny nastrój Świąt.

Na koniec spotkania Samorząd Szkolny w imieniu całej społeczności uczniowskiej złożył życzenia świąteczne i noworoczne.

Klasy III gimnazjum swoją ostatnią wspólną wigilijkę świętowały uroczyście przy pięknie udekorowanych stołach w sali gimnastycznej.

Nad całością czuwały panie: Agnieszka Dudzik i Krystyna Fluder.