ELIMINACJE SZKOLNE DO XIII GMINNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO „SZELKI – HUMOR W LITERATURZE”

Dnia 20.05.2020r. w Szkole Podstawowej nr 5 w Andrychowie  odbyły się szkolne eliminacje online do XIII Gminnego Konkursu Recytatorskiego „SZELKI – HUMOR W LITERATURZE” organizowanego przez Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Do udziału w konkursie zgłosiło się czworo uczniów klas drugich. Jury w składzie: mgr Martyna Charusta, mgr Krystyna Fluder, lic. Paulina Fraś, mgr Katarzyna Pawlikowska wyłoniło dwie zwyciężczynie: Barbarę Górny (uczennica kl. IIc) oraz Aleksandrę Stopyrę (uczennica kl. IIb). Tym samym obie uczennice reprezentowały naszą szkołę w w/w Konkursie Recytatorskim on-line. Dwóch pozostałych uczniów: Wiktoria Walczak oraz Adrian Socała (uczniowie kl. IIa) zdobyli wyróżnienie. Każdy uczestnik eliminacji otrzymał nagrodę oraz dyplom.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!