Dzień Mamy i Taty

25 Maja w Szkole Podstawowej nr  5 odbyło się kameralne spotkanie w klasach I z okazji Dnia Mamy i Taty.  Dzień Matki to jedno z najpiękniejszych świąt w ciągu całego roku, wypełnione kwiatami i serdecznymi życzeniami. Święto to jest wyrazem wdzięczności, szacunku i miłości. Jedno słowo – mama, ileż kryje w sobie treści. Z nim związane są zawsze najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa, pierwsze radości, troski, marzenia, tęsknoty. W tym dniu wszyscy  uczniowi klas I chcieli uczcić to piękne święto w sposób szczególny, zapraszając swoich rodziców na uroczystość przygotowaną specjalnie dla nich. Były wiersze, piosenki, układy taneczne laurki prezenty i życzenia płynące prosto z małych, ale gorących serc. Uśmiechom i wzruszeniom nie było końca. Dzieci włożyły w przygotowanie uroczystości dużo wysiłku, oraz pracy aby zobaczyć uśmiechnięte i wzruszone twarze rodziców. Uczniowie klas I pięknym występem udowodnili, jak bardzo kochają swoich rodziców których po występach zaprosili na słodki poczęstunek.