Biblioteka Szkolna w okresie kwarantanny

Każdy uczeń może wysłać na maila  biblioteka@sp5.andrychow.eu zapytanie o wybraną przez siebie książkę. Jeżeli będzie dostępna w księgozbiorze biblioteki, Bibliotekarz przygotuje ją do odbioru. Zamówione książki będą czekały na odbiór w szatni, u Pracowników naszej Szkoły,  przez 5 dni w godzinach od 15.00   do 16.30. Informację o oczekującej na odbiór książce (książkach) będą rozsyłane przez Bibliotekarza w odpowiedzi na otrzymanego maila.

Przeczytane książki będzie można również oddać – pozostawiając je w przygotowanym w szatni kartonie.

Przypominam, że konkurs o tytuł „Na Najbardziej Rozczytaną Klasę Roku” trwa. W ramach konkursu można także czytać książki, które macie w swoich biblioteczkach domowych.

Serdecznie zapraszam do korzystania z księgozbioru biblioteki

mgr Katarzyna Pawlikowska